no midama räägin

Hambaarsti jutt jälle. Sest mingi hull hammaste arstimise teema on hästi aktuaalne praegu. Tegin seda trikki, et keeldusin tuimestusest. Sest tuimestus on tegelt päris nõme. Pärast on tükk aega eriti tobe olla. Ja noh, see ju maksab raha ka. Ja siis ma üleni masterdasin oma valu. Mingi mitme erineva puuriga rünnatakse mind ja mina mõtlen hästi innukalt närviülekandele. Kuidas valu tundmine käib. Kuidas need närvilõpmed võtavad ärritust ja kannavad edasi ja siis ajus toimuvad asjad. Kuidas minu elus püsimise pärast olen ma nii ehitatud, et süda hakkab taguma ja lihased lähvad pingesse, kui mulle haiget tehakse. Mõtlesin tegevuste peale, mis valuvaigistavaid hormoone tekkele lükkavad. Mõtlesin armastusest, puudutusest. Proovisin valu nautimist mõista. See kõik kestis umbes terve igaviku ja natuke sinna peale. Sel ajal tehti mulle ideeliselt päris kõvasti haiget. Ja ma tulin sellega toime. Ma olen päris võimekas. Pärast oli aint hullu väsinud olla kogu sellest masterdamisest. Päästsin end saja krooni kulutamisest ja paaritunnisest tobedast enesetundest. Millegi nimel peab ju ennast vahetevahel proovile panema.

Teine asi on see, et tulin koolist, lugesin natuke ja läksin tudule. Tracy panin vaikselt laulma ja lambile panin taimeri vahele. Et ta mind tunni aja pärast mulle silma paistmisega üles ajaks. Siis ärkasin umbes viis tundi hiljem, Vennaskond juba laulis. Nüüd on kell peaaegu kolm ja mul pole üldse und. Aga ma lähen ikka. Magama. Sest homme on vaja tubli olla.

Kolmas asi oli see, et essee tähtaeg on neljapäeval. Ma vist juba valisin teema ära. Täna uurisin teemad välja. Peaks vist kirjutama kukkuma. Terve karja artikleid tõmbasin juba alla. Ja uusi fonte ja pornot, teadküll kuidas need asjad käivad. Või siis ei tea.

Leonard Cohen - Dance Me to the End of Love

Kui mu oranžpunased juuksed on märjad, saan ma endale Väikse My soengut teha.


Proovi nüüd olla. Saad oma hullu kujutlusvõimet talitseda võisaa? Sest sa ju tead, mis juhtub nende tüdrukutega, kes endale liiga palju ette kujutavad. Tead küll.

Comments