sest öö on ja öösel lapsed magavad

Ma oleksin just magama läinud, aga jäin nuputama, kas panna selleks ajaks msn busy või offline'i peale. Nagu see mingit tohutut tähendust omaks. Ja ma tahtsin ühte juppi raamatust panna sinna, kuhu ikka msnis vaimukusi kirjutatakse. Aga mu jupp oli pikem, kui ette on nähtud. Seega:

Then he put his left hand against the wall. He raised his right arm: his knife, wicked and sharp and perfectly weighted, was in his right hand. He narrowed his eyes, and he threw. The knife flew through the air like an extremely large and sharp throwing knife flying through the air very fast indeed.

N. Gaiman 'Neverwhere'

Ma tunnen end inimestevihkajaks muutumas. Sest ma näen, kuidast inimesed nõmestuvad. See käib umbes nii. Midagi juhtub, mille puhul peaks midagi tegema. Peaaegu igas olukorras saab reageerida lahedalt, tavaliselt ja iseäranis nõmedalt. Kipub olema, et inimesed valivad selle iseäranis nõmeda variandi. Näiteks asja huumoriga suhtumise asemel asuvad Süüüdistama. Või asja sihilikult tähelepanuta jätmise asemel asuvad isuga ennast sinna veel sekka toppima. Jobud. Vastikud ja puha.

Homseks läheb üle.

Kõik kohad on sünnasid täis.

"Üks-salvikud söövad kohupiima, sest nad lissalt on sellised loomad."

Comments