Suur Paljude Piltidega Suve Kokkuvõtukas

Etsiis. Lubaduste täitmisega probleeme ei esine. Suve kokkuvõtukas. Fotopede kombel illustreeritult. Mis, kusjuures, oli minu enda idee. Üleni. Ja selle lightboxi panin ka peale. Mitte üleni ainult minu idee. Piiksata, kui see jonnib. (maiteagi, kas see readeris töötab üldse) See peaks olema umbes nii, et vajutad pildi peale ja see kargab suurelt ette ja kui on mitu pilti sõpradeks tehtud, siis saab järgmist näiteks nooleklahviga või midagi.
Allkirju panin ka piltidele. Need on põhivärk.


Suvepostitust alga kolm-neli.
Suvi algas meil tegelikult juba mais. Sest kuumaks läks üleni.(Nii. Ma olen siin nii palju nuputanud ja värke teinud. Ma ikka nii kurvastan, kui see albumi asi ei tööta.)

Igatahes. Juuni hakkab. Juunis oli mul jätkuvalt suvi ja sess. Vahepeal käisid erinevad isikliku sfääri värgid ja öösiti üleval vahtimine ja eksistensiaalsed küsimused ja sulaselge tahan-tahan-tahan jonn. Rassus lõpetas kooli ja ma elasin raamatukogus.

Juuli põhiteema on laager. Teine on mittemidagitegemine ja liigapaljumagamine. Sest suvi on puhkamiseks.

Ma teen eraldi laagrigalerii.

Juuliga edasi.


Augustikuu. Muuhulgas oli seal emakssaamise aastapäev ja veel mitu asja. Nendest ei ole pilte. See siin pole lobapostitus. Vaid pildi. August on kõige pildirikkam kuu.
Comments

 1. Kena! Igatahes pole Sa neil piltidel NII sünge (kurja?) näoga kui blogi ees (ülal peremal)

  ReplyDelete
 2. Väga lahe.

  Eriti see piltide vaatamise võimalus.

  Jah, readerid seda niimoodi ei näita nagu peaks, vähemalt Google Reader viskab Flockiga lihtsalt vastava pildiga uue akna ette.

  Aga kes käseb readeriga või feederiga lugeda. Pool mõnu läheb kohe kaduma.

  ReplyDelete
 3. mulle plogi pilt meeldib. ürrreaalne.

  ReplyDelete

Post a Comment